Představení
Jmenuji se David Čermák, jsem z Plzeňského kraje a používám umělecké jméno DAVIERM. Jde o složeninu mého jména a příjmení, která původně vznikla z požadavku používat jméno, které nebude obsahovat interpunkci, která je v zahraničí často problém.
O fotografii jsem se začal zajímat v roce 2012, kdy jsem si pořídil svůj úplně první fotoaparát. Tenkrát se jednalo o kompakt od Nikonu, přesně model P300. Nicméně později přišla touha po lepší technice a já pořídil svou první (a poslední) zrcadlovku. Jednalo se o Nikon D7100, který mi přinesl oproti původnímu kompaktu samozřejmě nevídané možnosti navíc. Ačkoliv jsem na limity u Nikonu nenarazil později jsem ho přeci jen vyměnil za v současnosti používaný Fujifilm X-T1, který má pro mé potřeby odpovídající výstupy.
V roce 2016 jsem kromě fotografování začal věnovat i tvorbě polygonových portrétů. Kromě těchto se dlouhodobě věnuji podpoře azylu O.S. Toulavé Tlapky a podporuji projekt Click and Feed, který za pomoci značky BRIT pomáhá nakrmit hladové čumáčky po celé ČR.
Spolupráce
Fotografuji především portréty, mojí specialitou jsou pak portréty domácích mazlíčků. Nefotografuji svatby ani párty. Pokud máte zájem o tyto služby, mohu Vám doporučit kolegy, kteří se na tato focení specializují a dokáží uspokojit Vaše potřeby. V případě zájmu o jiný styl fotografování, neváhejte mě kontaktovat, určitě se domluvíme například na nafocení booku atp. 
Stačí mi napsat e-mail pomocí formuláře na konci stránky, případně mě můžete kontaktovat přes Facebook Messenger, poté domluvíme potřebné detaily. 
Není třeba mít obavy, projdeme si spolu Vaše představy o výsledných snímcích a domluvíme se na všem tak, aby výsledkem naší vzájemné spolupráce nebyly jenom krásné fotografie, ale hlavně Vaše spokojenost. Pokud máte nějaké oblíbené fotografie, kterým by jste se rádi stylově přiblížili, určitě si je připravte, není to rozhodně problém. K inspiraci se můžete podívat na mojí nástěnku na Pinterestu. A žádný strach, když nemáte představu jak by výsledná fotografie měla vypadat, nic se neděje.
Od toho jsem tady já, stačí znát určení výsledných fotografií a já už vyberu odpovídající styl. Mojí vášní je především kvalita, věřím, že já i Vy, budeme mít lepší pocit z focení, ze kterého vznikne jeden nebo dva dokonalé snímky, než deset obyčejných. Tento cíl se snažím pokaždé naplnit nejen při samotném fotografování, ale i při následných úpravách fotografie, které si běžně vyžádají i hodiny práce.
Mohu Vám nabídnout nejen fotografie v digitální formě, ale spolupracuji se špičkovou tiskárnou PICTOART a jsem schopen dodat vybrané fotografie i ve formě velkoformátového tisku. Zároveň přijímám nabídky na focení TFP, v případě, že by taková spolupráce mohla přinést něco zajímavého i pro mé portfolio. 
Budu se těšit na naši společnou spolupráci
PS.: Pokud Vám stejně jako mě vyhovuje tykání, prosím rovnou mi tykejte :)
Kontaktujte mě
Odeslat
Děkuji, zpráva byla odeslána. V nejkratším možném čase Vám odpovím.
Facebook Messenger
Zpět nahoru